×

Konkurs fotograficzny “Ciepło w Twoim mieście”

Miasto to niezwykle dynamiczna przestrzeń, która zmienia się zależnie od pór roku. Veolia wspólnie z mieszkańcami Warszawy, Łodzi i Poznania postanowiła pokazać internautom ile ciepła mają w sobie polskie miasta!

 

“Ciepło w Twoim mieście” to konkurs, którego celem jest zachęcenie mieszkańców Warszawy, Łodzi i Poznania do udziału w zabawie fotograficznej, pokazującej najcieplejszą porę roku w warunkach miejskich. W zamian za udział w konkursie Veolia przewidziała dla uczestników nagrody w postaci podwójnych biletów do kina do wykorzystania w ciepłe letnie wieczory. Konkurs odbywać się będzie w najcieplejszych miesiącach roku od 02.06 do 31.08. i podczas jego trwania, z każdego miasta, wyłonieni zostaną zwycięzcy trzech etapów: czerwiec, lipiec, sierpień.

By wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na facebookowy profil: www.facebook.com/cieplomiast i tam uruchomić aplikację „Ciepło w Twoim mieście”, a następnie w łatwy sposób wgrać do niej swoje zdjęcie. Zdjęcia przedstawiać mogą dowolny punkt jednego z trzech wymienionych miast.

Fani profilu Ciepło Miast będą mogli w drodze głosowania w aplikacji wybrać najcieplejsze zdjęcie z poszczególnych miast. Tym samym zadecydują o tym, do kogo trafi nagroda. Szczegóły w regulaminie.