×

Wspólnie dla zdrowia i satysfakcji

W tegorocznym Maratonie Poznańskim pracownicy Veolii pobiegli ponownie jako jedna drużyna.

 

Inicjatywa wspólnego biegania jest w Grupie nadal żywa, skoro na starcie jubileuszowego, 15. Maratonu Poznańskiego spotkało się 16 pracowników Veolii. Dystans ponad 42 km wymaga bardzo dobrego przygotowania, dlatego dedykowany jest najbardziej wytrwałym biegaczom. Wszyscy zawodnicy występujący w naszych barwach bieg ukończyli, co już należy uznać za sukces!

Najlepszy wynik wśród pracowników Veolii osiągnął Jarosław Andrychiewicz z Veolii Poznań ZEC z czasem 3:27,51. Wśród pracowników Veolii najlepszy rezultat osiągnął Paweł Bardziński z Veolii Environmental Services – Altvater z Piły, który dystans maratonu przebiegł w czasie 4:28,10.
Płeć piękną reprezentowała tym razem tylko Karolina Kucz – Zaworska z Veolii Services, która maraton przybiegła w czasie 5:04,05. Najlepszy rezultat wśród pracowników Veolii Łódź uzyskał Dariusz Andrzejczak – 3:30,02.
Wszystkim maratończykom, a także biegaczom uczestniczącym wcześniej w Półmaratonie Warszawskim i Biegu ulicą Piotrkowską w Łodzi, gratulujemy dobrych wyników, życzymy satysfakcji i wiele wytrwałości w przygotowaniu do kolejnych startów.