×

Zamień bojler na kaloryfer

W zimie rozgrzewa kaloryfer na ścianie, a w kwietniu powoli zaczyna się sezon na kaloryfer na brzuchu.  W związku tym dostawca ciepła systemowego – Veolia Energia Poznań i Veolia Energia Poznań ZEC zaprasza do wspólnej rozgrzewki. W ramach akcji „Zmień bojler na kaloryfer” zadbamy o kaloryfery, ale nie te w mieszkaniach. Głównym celem akcji jest wyćwiczenie przysłowiowego kaloryfera na brzuchu. Dwie poprzednie edycje skierowane były do panów, w tym roku do podjęcia wyzwania i walki o kaloryfer zapraszamy panie.

 

Na kanale YouTube Ciepła Strona Życia pojawią się zestawy ćwiczeń, skierowane do kobiet. Panie potrzebują innego rodzaju ćwiczeń mięśni brzucha, niż panowie, dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy trening zatytułowany „smukły brzuch” oraz popularny zestaw ćwiczeń „ABS”. Całość dopełni trening przygotowany z myślą o świeżo upieczonych mamach, które po okresie ciąży chcą wrócić do formy. Pomoże w tym trenerka personalna Magdalena Prieditis, która sama jest mamą i wie, w jaki sposób można osiągnąć zadowalający efekt.

 

Na profilu Ciepłej Strony Życia na portalu Facebook będziemy zachęcać i motywować do ćwiczeń. Wiemy, że najtrudniej jest zacząć oraz, że niełatwo jest wytrwać w postanowieniu o zmianie. Dlatego razem z trenerką ciepła systemowego postaramy się podtrzymać zapał, zachęcając także do pobrania materiałów drukowanych z planem treningowym.

 

Ćwiczenia i materiały treningowe można obejrzeć i pobrać na stronie cieplosystemowe.pl.

 

Gorąco zachęcamy do podjęcia wyzwania przemiany bojlera na kaloryfer jeszcze przed latem!