×

„Zrób dyplom z Heat-Tech Center”, IV edycja programu – luty 2016

Zapraszamy studentów ostatniego roku studiów wyższych, do udziału w IV edycji uruchomionego przez Heat-Tech Center programu „Zrób dyplom z Heat-Tech Center”.

 

Program skierowany jest do najlepszych studentów, którzy są zainteresowani zdobyciem doświadczenia dzięki współpracy z jedną z największych i najważniejszych firm sektora energetycznego.

W ramach programu studenci pod kierunkiem opiekuna naukowego ze strony uczelni oraz opiekuna technicznego ze strony Heat-Tech Center, będą mieli możliwość przygotowania swojej pracy dyplomowej, uczestnicząc jednocześnie w realizacji projektów B&R.

Heat-Tech Center oferuje w ramach programu  wsparcie merytoryczne, praktyczne spojrzenie na zagadnienia badawcze związane z prowadzonymi projektami, dostęp do rzeczywistych danych z badań doświadczalnych, do platform obliczeniowych oraz wynagrodzenie w ramach pracy w projektach podczas przygotowywania pracy dyplomowej.

W aktualnej edycji programu, którego rozpoczęcie przewidziane jest w semestrze letnim 2016, zdefiniowane zostało siedem tematów badawczo-rozwojowych, które będą bazą dla prac dyplomowych przygotowywanych przez studentów zakwalifikowanych do udziału w programie.

 

Harmonogram programu:

  • do 14 lutego 2016 r. – nabór zgłoszeń kandydatów do udziału w programie,
  • od 18 lutego 2016 r. – rozpoczęcie rozmów kwalifikacyjnych,
  • do 29 lutego 2016 r. – wstępna kwalifikacja kandydatów do programu,
  • do 31 marca 2016 r. – podpisanie umów ze studentami zakwalifikowanymi do programu
  • 1 kwiecień 2016 r. – rozpoczęcie IV edycji programu „Zrób dyplom z Heat-Tech Center”

 

Więcej informacji oraz tematyka prac dyplomowych w zamieszczonych poniżej plikach.

 

Kontakt:

Koordynator programu:

Andrzej Gorczyca

e-mail: andrzej.gorczyca@veolia.com

tel. kom.: 510 295 897