×

Nabierz energii kibicując z Veolią podczas poznańskiego półmaratonu

Veolia Energia Poznań jako partner poznańskiego półmaratonu zaprasza do wspólnego kibicowania! 14 kwietnia w punkcie aktywnego kibicowania, zlokalizowanym na przystanku AWF na 17 km trasy, zespół muzyczny zagrzewać będzie do biegu w czasie trwania półmaratonu. A przez cały weekend 13 i 14 kwietnia w specjalnie przygotowanej Strefie Aktywności w hali nr 3 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich czynne będzie stoisko Veolii. Na uczestników i kibiców czekać będzie dużo atrakcji m.in. gry interaktywne, quiz z nagrodami, wideobudka 360, malowanie twarzy, a także konkurs plastyczny dla dzieci.

Veolia Energia Poznań została partnerem poznańskiego półmaratonu, który odbędzie się 14 kwietnia br. Wydarzenie to jest jedną z najbardziej popularnych imprez biegowych w mieście. Z myślą o biegaczach, firma przygotowała punkt aktywnego kibicowania, gdzie zespół muzyczny będzie zagrzewać uczestników do bicia rekordów biegowych w rytmie brazylijskiej samby. Punkt ten zostanie zlokalizowany na przystanku AWF na 17 km sportowej trasy i będzie czynny w niedzielę 14 kwietnia w czasie trwania półmaratonu.

Veolia Energia Poznań zaprasza również na swoje stoisko podczas 16 PKO. Poznań Półmaraton, które zlokalizowane będzie w specjalnie przygotowanej strefie aktywności w hali nr 3 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.  Na wszystkich, którzy pojawią się na stoisku, czekać będzie dużo atrakcji m.in. gry interaktywne, quiz z nagrodami, wideobudka 360, malowanie twarzy, a także konkurs plastyczny dla dzieci.

Atrakcje dla najmłodszych kibiców 

Veolia Energia Poznań na co dzień wytwarza i dostarcza ciepło systemowe do blisko 60% mieszkańców Poznania. W ramach kampanii edukacyjnej „Stopień mniej znaczy więcej”, poznańska spółka ciepłownicza zachęca do racjonalnego użytkowania energii i zmniejszenia temperatury ogrzewania choćby o jeden stopień.  W ramach strefy aktywności na terenie MTP, Veolia przygotowała konkurs plastyczny pt. „Maltanka, Velio i maluchy – stopień mniej znaczy więcej dla środowiska”. Maltanka i Velio to znana para sokołów wędrownych, które od kilku lat korzystają ze specjalnej platformy lęgowej, zamontowanej na kominie poznańskiej elektrociepłowni. Każdej wiosny sokoły wracają do gniazda, aby złożyć jaja. Z początkiem marca br. para złożyła kolejne cztery jaja, a relację z tego, co dzieje się aktualnie w sokolim gnieździe można będzie oglądać także na specjalnie zamontowanym monitorze w przestrzeni stoiska Veolii na terenie strefy aktywności, która czynna będzie 13 kwietnia w godz.10.00-20.00 i 14 kwietnia w godz. 8.00-15.00.

Aktywny uczestnik życia miasta

Poznański półmaraton to niejedyna impreza sportowa, którą wspiera Veolia Energia Poznań. Firma od lat aktywnie uczestniczy w życiu miasta i regularnie angażuje się nie tylko w sportowe, ale również edukacyjne i kulturalne inicjatywy społeczne. 

Zapraszamy do aktywnego kibicowania!